Hakkımızda

Güzellik ve tutkunun iç içe geçtiği Beauty Dream Studio'nun zengin tarihi ve misyonu hakkında bilgi edinin.

Beauty Room Studio'da yalnızca en kaliteli ürünleri kullanmaya kararlıyız, böylece cildiniz ve güzellik ihtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi bakımı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ekibimiz, güzel sonuçlarınızı evde de korumanıza yardımcı olacak ürünler önermekten her zaman mutluluk duyar.

image 5
image 4

Uzman estetisyenler ve güzellik profesyonellerinden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin en iyi şekilde görünmelerine ve hissetmelerine yardımcı olma konusunda tutkuludur. Kendimizi, benzersiz ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize hitap eden kişiselleştirilmiş tedaviler sunmaya adadık. İster basit bir ağda uygulaması ister tam bir makyaj arıyor olun, bunu gerçekleştirecek uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

Beauty Room Studio'da güzellik ve rahatlamanın el ele gittiğine inanıyoruz. Günlük hayatın stresinden kaçabileceğiniz ve çok ihtiyaç duyduğunuz şımartmayı yaşayabileceğiniz sıcak ve samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Stüdyomuza adım attığınız andan itibaren konfor ve lüks dolu bir dünyaya taşınacaksınız.

Yalnızca en kaliteli ürünleri kullanmaya ve sektördeki en son trendler ve teknikler konusunda güncel kalmaya kararlıyız. Ekibimizin eğitimine ve uzmanlığına yatırım yapmanın, müşterilerimize cilt ve güzellik ihtiyaçları için mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için gerekli olduğuna inanıyoruz.

Bizim ekibimiz

image 10

Mark Rodriguez

Kuaförlükte 8 yıllık deneyim.

image 11

Jessica Nguyen

Manikür ve pedikürde 4 yıllık deneyim.

image 12

Rachel Lee

Makyaj konusunda 3 yıllık deneyim.

Beauty Room Studio'da, müşterilerimizin güzellik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken, sağlıklı ve parlak bir cildi teşvik etme konusunda tutkuluyuz. İçte ve dışta en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmak için buradayız.

Scroll to Top